In de opleiding en training privacy management van Frijlande wordt privacy management gekoppeld aan project- en verandermanagement.
Alle opleidingen en trainingen zijn en worden ontwikkeld naar aanleiding van vragen uit de praktijk.
De opleidingen/trainingen op basis van open inschrijving (Post-hbo, Basismodule, PE modules) organiseert Frijlande op de eigen locatie, in opleidings- en congrescentrum “Meerwold” in Groningen.
Meer weten?
Mocht u naar aanleiding van bovenstaande informatie nog vragen hebben, een opleidingsadvies of een vrijblijvende offerte willen? Neem dan nu contact op, we helpen u graag verder.
Liever op maat of in-company?
Frijlande kan veel van haar opleidingen en trainingen ook op maat en/of in-company verzorgen. Er worden dan praktijksituaties uit uw eigen organisatie gebruikt of worden er specifieke thema's en modules in vaardigheden en technieken toegevoegd. Voorbeelden zijn o.a. awareness programma's voor de gehele organisatie. We vernemen graag uw wensen. Vraag geheel vrijblijvend een offerte aan!